KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13545040

nr 1354 5040

Oscar von Stapelmohr

(f. 1956), Sverige

Akvareller, 2 st, Frukt. Signerade, bladets mått: 26x35 & 36x26 cm

Oscar von Stapelmohr, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:18:58

13/10 11:52:54 1      Vinnande bud

Oscar von Stapelmohr

Läs mer om Oscar von Stapelmohr